Zespół

Naszą działalność prowadzimy od 2017 roku, łącząc doświadczenia dwóch siostrzanych spółek – Worklife w Polsce i Worklife Ukraina. Współdziałanie obu tych podmiotów powoduje, że błyskawicznie się rozwijamy. To my tworzymy zespół Worklife. Poznaj nas lepiej i dowiedz się kim jesteśmy.
Zespół

Poznaj nas

To my tworzymy zespół WorkLife. Poznaj nas lepiej i dowiedz się kim jesteśmy.
Marek Śliwiński

Marek Śliwiński

Prezes Zarządu

Specjalizuje się w obszarze HR z dużym naciskiem na rozwój linii biznesowych działających w segmencie rekrutacji i zatrudniania pracowników z Ukrainy i Wschodu. Obecnie prowadzi 10 firm – siedem na terenie Polski i trzy na terenie Ukrainy w ramach Grupy Worklife, w której pełni funkcję prezesa zarządu. Na liście głównych osiągnięć ma udany rozwój start-upu od niemal zerowego budżetu, do osiągnięcia 40 mln zł obrotu ze sprzedaży w ciągu pięciu lat działalności w Polsce. (Grupa Worklife). Ma duże doświadczenie w rozwoju spółek ponad granicami Polski w sektorze usług HR oraz obsługi procesów organizacji wymaganych zasobów ludzkich opartych na obcokrajowcach na potrzeby przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

Mikołaj Szyszkin

Mikołaj Szyszkin

Wiceprezes Zarządu

Specjalizuje się w zarządzaniu obszarem HR z dużym naciskiem na rozwój linii biznesowych działających w segmencie rekrutacji i zatrudniania pracowników z Ukrainy i Wschodu. Obecnie w ramach Grupy Worklife prowadzi 10 firm, z czego siedem działa na terenie Polski, a trzy na terenie Ukrainy. Pełni funkcję wiceprezesa zarządu Grupy Worklife. Pochodzi z Ukrainy, a od 2011 roku na stałe mieszka w Polsce. Przeszedł kompletną ścieżkę zawodową: od pracownika fizycznego w kopalni, przez alpinistę przemysłowego i montera, aż do funkcji managera w międzynarodowej firmie specjalizującej się w rekrutowaniu obcokrajowców. W firmie tej rozwinął obszar Agencji Pracy Tymczasowej oparty na pracownikach z Ukrainy z poziomu 70 do 3500 osób. W 2017 roku wspólnie z Markiem Śliwińskim założył firmę Worklife Polska. Od kilku lat aktywnie uczestniczy w rozwoju grupy kapitałowej pod marką Worklife. Prywatnie interesuje się wędkarstwem, sportami samochodowymi, narciarstwem i lotnictwem.

Kamila Śliwińska

Kamila Śliwińska

Managing Director

Ma kilkunastoletnie doświadczenie pracy na stanowiskach managerskich i analitycznych w międzynarodowych organizacjach z sektora high-tech. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami, optymalizacji procesów biznesowych oraz w zarządzaniu obszarem HR. Od ponad dekady prowadzi w różnych firmach działy HR, w tym przez 4 lata w Worklife Polska – firmie, której jest współzałożycielem. Od 2022 r. pełni w niej stanowisko Dyrektor Zarządzającej. Jest również właścicielką firmy konsultingowej działającej w obszarze HR. Członkini Klubu Inwestorek Indywidualnych, mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Ukończyła studia Executive MBA w programie Aalto University przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz kierunki związane z informatyką, ekonometrią i zarządzaniem projektami w Uniwersytecie Gdańskim, Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Jest ekspertem w obszarach HR, strategii biznesu, modeli biznesowych oraz nowych technologii informatycznych. Koncentruje się na tworzeniu wartości dodanej poprzez doskonalenie dobrych i mocnych aspektów w przedsiębiorstwie. Wyznaje zasadę, że wzmacnianie silnych stron pracowników stymuluje doskonałość na poziomie jednostek, zespołów i organizacji.

Struktura rekrutacyjna

Opis struktury

W naszym zespole pracują wspaniali ludzie - specjaliści HR, rekruterzy oraz rekruterki, koordynatorze, specjaliści ds. legalizacji i wielu innych ekspertów. Wszyscy mamy wspólne cele: zapewnić jak najlepszych pracowników oraz jak najlepsze miejsca pracy dla pracowników.

45 Rekruterów
7 lat doświadczenia w rekrutacji