Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

Legalizacja pracy

Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz opiekę w zakresie uzyskania legalizacji pracy w Polsce.

W Polsce obowiązek legalizacji pracy obcokrajowców spoczywa na pracodawcach. Dotyczy to osób z państw spoza Unii Europejskiej, które przebywają na podstawie paszportu biometrycznego, wizy lub karty czasowego pobytu. Aby zatrudnićcudzoziemca, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia na pracę.

Nasza firma oferuje pełne wsparcie w procesie legalizacji pracy dla obcokrajowców w Polsce. Oferujemy kompleksowe doradztwo i zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami, w tym przygotowaniem i złożeniem wymaganych zezwoleń na pracę. 

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozpocząć proces legalizacji bez zbędnych trudności.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Legalizacja pobytu

Usługa Standard
Wsparcie w wypełnianiu dokumentów
Usługa Premium
Pomoc w wypełnianiu dokumentów
+ reprezentacja w urzędzie
do 900zł + opłaty urzędowe
do 1800zł + opłaty urzędowe
Opłaty urzędowe
Kwoty
Opłaty wniosków
Zgodnie z cennikiem urzędu
Wydanie Karty Pobytu
100zł
Pełnomocnictwo (tylko przy pakiecie premium)
17zł

Pakiety dla firm

Dla przedsiębiorstw zainteresowanych zatrudnieniem większej liczby pracowników z zagranicy oferujemy wszechstronny pakiet usług dotyczących legalizacji zatrudnienia. Nasz doświadczony zespół, zapewnia kompleksowe zarządzanie wszystkimi aspektami formalnymi po stronie pracodawcy. Dzięki temu rozwiązaniu, zarówno zagraniczni pracownicy, jak i ich pracodawcy mogą cieszyć się dodatkowymi korzyściami wynikającymi z profesjonalnie zorganizowanego procesu zatrudnienia.

Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców

01.

Dokumenty i oświadczenia

Zapewniamy wsparcie przy zatrudnieniu pracowników tymczasowych w oparciu o oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy.
02.

Kontakty z urzędami lokalnymi

W ramach usługi PREMIUM zajmujemy się kontaktem z Urzędem Wojewódzkim.
03.

Karty pobytu

Pracodawcy otrzymują od nas oświadczenie.
04.

Pozwolenia na pracę

Pomagamy w zdobyciu zezwoleń na pracę typu A, które umożliwiają cudzoziemcom ubieganie się o wizę lub przedłużenie legalnego zatrudnienia w Polsce.

Proces legalizacji

Proces legalizacji zatrudnienia jest czasochłonny i skomplikowany, obejmując liczne formalności, wypełnianie i składanie dokumentów w właściwych urzędach. Aby legalnie zatrudnić cudzoziemców w Polsce, konieczne jest uzyskanie odpowiednich zezwoleń na pobyt i pracę, zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Rozumiemy, że legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców może być wyzwaniem dla przedsiębiorców. Dlatego zapewniamy wsparcie, wykorzystując wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, którzy specjalizują się w legalizacji zatrudnienia obcokrajowców w Polsce. Zlecając proces legalizacji zatrudnienia naszej firmie Worklife, umożliwiają Państwo

swojej organizacji skoncentrowanie się na podstawowych celach rozwojowych, jednocześnie zatrzymując najbardziej wartościowych i zaufanych pracowników.

Korzystanie z usług Worklife to również krok w kierunku ekspansji międzynarodowej i dostępu do zaangażowanych pracowników z niską rotacją, w tym wysokiej klasy specjalistów. Posiadamy bogate doświadczenie, realizując projekty dla wiodących marek. Nasz zespół, liczący ponad 30 ekspertów, gwarantuje pełną obsługę legalizacji pobytu i pracy, oferując kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb Państwa firmy.

Pozwolenie na pracę dla cudzoziemców

Wykorzystując nowoczesne narzędzia do automatyzacji, skutecznie i bez niepotrzebnych opóźnień przeprowadzamy proces rejestracji oświadczeń/zezwoleń, co umożliwia szybkie zatrudnienie pracowników spoza granic. Nasza firma zajmuje się legalizacją pracy dla osób z różnych krajów.

Dzięki głębokiej znajomości obowiązujących przepisów, zawsze działamy z myślą o najlepszym interesie pracodawców. Optymalizujemy dobór dokumentacji dla pracowników zagranicznych, aby mogli oni podjąć pracę na jak najdłuższy dopuszczalny okres.

Ponadto, dedykowany koordynator przydzielony do Państwa firmy gwarantuje stały kontakt i efektywną komunikację, dbając o sprawny przebieg całego procesu legalizacji pracy od jego początku do finalizacji.

Z naszych usług korzystają

Poznaj wszystkie korzyści!

Propozycję współpracy nasi eksperci dopasują do Państwa potrzeb.

Napisz do nas i poznaj ofertę.

    Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
    Tetiana Udovychenko
    Rekruter

    Zostaw numer, a oddzwonimy do Ciebie